Image reference for this casting
Requirements
Locatie: Buitenlocatie in Elst (Gld, nabij Nijmegen en Arnhem)
Vergoeding: 75 euro
Wanneer: Volgende week of de week erna; in overleg, bij voorkeur in de ochtend of middag op een doordeweekse dag.
Duur: circa 3 uur
Voor een (online) cursus over verhalen vertellen met foto's, portretfotografie en flitsgebruik ben ik op zoek naar een vrouwelijk model.
Ik ga een aantal foto's van je maken op een buitenlocatie in de omgeving Elst (bij Nijmegen). Hiervan maken we een (3D/VR) video waar ik uitleg wat ik doe en waarom.
Het gaat specifiek om een test met een 3D/VR opname van de video die we schieten (en waarschijnlijk een klein deel van de foto's). Een experiment voor ons platform voor fotografen. Normaal zijn dit standaard video's, we testen nu voor een video die met een Virtual Reality bril bekeken kan worden.
Het gaat om portretfoto's in vintage stijl met een hintje 'sexy'. Zie ook het moodboard (foto's door mij gemaakt). Het gaat niet om topless, maar ik zoek dus iemand die het niet vervelend vind om een beetje inkijk te tonen en geen bh te dragen onder de (evt licht doorschijnende) kleding.
Preferences
Age
18
to
35
Gender
Female
Payment
Paid shoot or event
Additional payment details
75 euro's + circa 10 foto's