Logout intranet Dashboard

Modelingová kariéra

Aké sú očakávanie od modelingovej kariéry?

Stať sa modelkou/modelom je snom každého mladého dievčaťa a chlapca, ktorí majú radi módu, odevy dizajnérov, glamour, sú radi centorm pozornosti a radi cestujú po svete.

Ak ste odhodlaný nastúpiť profesionálnu modelingovú kariéru a ste presvedčený, že máte to čo sa vyžaduje, je niekoľko kľúčových vecí, ktoré by ste mali zohľadniť pre tým ako sa rozhodnete pustiť na predvádzacie mólo.

Čas a obetavosť

Tvorba modelingovej kariéry chce čas, úsilie a obetavosť. Model/ka musí byť rozhodný/á a odolný/á v navigácii chaotickými vodami módneho priemyslu. Sebavedomie a pevná vôľa sú najlepšie zbrane sebaobrany v tomto rýchlo sa vyvýjajúcom konkurenčnom svete.

Profesionálny postoj

Byť profesionálny je jednou z najdôležitejších vecí počas práci na fotení. Módne fotenie je predsa viac ako len sériou niekoľkých póz. Musíte byť pripravený na dlhé hodiny práce s módnym návrhárom alebo vo fotoštúdiu so zachovaním si pozitívneho a ústretového postoja. Nikto nechce pracovať s modelkou/modelom, ktorá/ý robí prácu ešte ťažšou ako je, svojim negatívnym postojom alebo egom.

Kde na svete sa nachádzam ja?

Aj keď byť modelkou/modelom má svoje výhody, jedným z úskalí tohoto priemyslu je jeho kočovná kvalita; model/ka musí byť ochotná/ý cestovať z miesta na miesto na povel ruky. Výsledkom toho je často pocit samoty a tiesne za rodinou.

Užívajte si pozornosť

Ak chcete mať úspech v modelingu, musíte doň vložiť celé svoje srdce a dušu. Majte však na mysli, že profesionálny život modelky je veľmi krátky. Takže si tento exkluzívny a mimoriadny závod s radosťou a z chuti užívajte, ale myslite na to čo bude potom, keď sa dostanete na cieľovú líniu.


‹‹ Modelingové Poradenstvo

Join the best modelling community